23 października swoją premierę miała książka o wdzięcznym tytule „From Crook to Cook. Platinum Recipes from Tha Boss Dogg’s Kitchen”. Mistrz rozluźnionego flow proponuje w niej aż 50 przepisów na śniadania, obiady i desery. Oprócz tego pojawiają się instrukcje z samym gotowaniem – m.in. jak przyrządzić homara. Dowiadujemy się też, jak zrobić perfekcyjny gin z sokiem. Przypomnijmy, że „Gin and Juice” to przy okazji jeden z największych przebojów w dorobku rapera.

View this post on Instagram

Out now get u a copy 📖 📚

A post shared by snoopdogg (@snoopdogg) on

O niektórych z receptur z książki Snoop Dogga słyszeliśmy już wcześniej – w jednym z odcinków show Jimmy’ego Fallona upiekł „kosmiczne ciasteczka” oraz pokazywał słynne Brownie Wowa. Raper w latach 2016-2017 był współprowadzącym programu „Martha and Snoop’s Potluck Dinner Party”, który emitowano na VH1. Stąd było to tylko kwestią czasu aż wyda własną książkę kucharską.

„Wznoszę kuchenną grę na wyższy poziom moją przejaraną kolekcją ulubionych przepisów, okej?” – chwalił się 46-latek w informacji prasowej dotyczącej książki. Trzeba jednak koniecznie zaznaczyć, że żaden z przepisów nie wymienia marihuany jako jednego ze składników! Tak czy siak, trudno nie spoglądać na książkę twórcy „Doggystyle” jako odpowiedni podręcznik do walki z gastrofazą. W końcu ciężko o lepszego eksperta w tej materii.