W trzeciej odsłonie serii John Wick nie będzie miał najlżejszego życia. Bohater musi uciekać, bowiem wyznaczono nagrodę za jego głowę. Jest to efekt złamania głównej zasady – odebrał życie na terenie Hotelu Continental. Pomocy Wick ma szukać między innymi u Sofii, nowej postaci, w którą wciela się zdobywczyni Oscara Halle Berry. Na wspólnym zdjęciu widzimy aktorów w pustynnej scenerii wraz z psami. Czyli można się spodziewać, że akcja będzie skakać po kontynentach.

W „John Wick 3: Parebellum” zobaczymy m.in. Angelicę Huston, Asię Kate Dillon, Marka Dacascosa, Jasona Mantzoukasa, Yayana Ruhiana, Cecepa Arif Rahmana, Tigera Hu Chen, Iana McShane’a, Commona, Laurence Fishburne’a, Lance’a Reddicka, Ruby Rose oraz Hiroyukiego Sanadę.

Reżyserem filmu jest Chad Stahelski, który nakręcił dwie poprzednie części. Również nie zmieniło się nazwisko scenarzysty – po raz trzeci za historię odpowiedzialny jest Derek Kolstad. Nas najbardziej cieszy, że jeszcze raz uda nam się zobaczyć Keanu Reevesa, który od dawna jest jednym z królów kina akcji – wystarczy sobie przypomnieć znakomite spektakle jak „Speed: Niebezpieczna prędkość” z 1994, czy „Matrixa” z 1999 roku. Ale w żadnym jego filmie nie widzieliśmy tylu niesamowitych strzelanin i bijatyk, jak w dwóch pierwszych „Johnach Wickach”.

Premiera filmu 17 maja 2019 roku.