Szósta edycja największego polskiego festiwalu showcase’owego Enea Spring Break Showcase Festival & Conference odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2019 roku.

Spring Break 2019

Jak co roku w kilkunastu miejscach koncertowych Poznania wystąpi ponad setka wykonawców, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Nie zabraknie także paneli dyskusyjnych oraz warsztatów. Największa scena festiwalu zlokalizowana będzie, podobnie jak w trzech ostatnich latach, na Placu Wolności. Udział w koncertach na Placu Wolności (Enea Stage) będzie gwarantowany dla każdego, kto zakupi karnet. W innych miejscach decydować będzie pojemność.

Sokół i Peja na jednej scenie

Obok pojawi się także Red Bull Music Stage. Na prestiżowej scenie zlokalizowanej w Sali Wielkiej Centrum Kultury Zamek przez trzy dni trwania festiwalu wystąpią m.in.: celebrujący właśnie wydanie pierwszej solowej płyty w karierze Sokół , wracający z nowym albumem zespół Sorry Boys oraz legenda rapu – Peja, który po raz pierwszy zagra pełny koncert z żywym składem (RPS BAND). Ryszard Andrzejewski podczas występu zaprezentuje przekrojowy materiał ze swojej kariery w specjalnie przygotowanych aranżacjach.


Na Red Bull Music Stage:

CZWARTEK 25 KWIETNIA:
EVOREVO
KWIAT JABŁONI
WALKING ON CARS

PIĄTEK 26 KWIETNIA:
JAN-RAPOWANIE
SORRY BOYS
PEJA + RPS BAND

SOBOTA 27 KWIETNIA:
KASIA LINS
RESINA
ENCHANTED HUNTERS
SOKÓŁ