2019 rok zapowiada się na naprawdę mocny rok ze strony Pacino, co bardzo nas cieszy, bo zbyt długo ten aktor ostatnimi laty rozmieniał się na drobne. Nie dość, że zobaczymy go w gorąco oczekiwanych „The Irishman” Martina Scorsesego i „Once Upon a Time in Hollywood” Quentina Tarantino, to istnieje szansa, że pojawi się także w serialu Amazona „The Hunt”. Z tego co wiadomo póki co, Pacino jest o krok od podpisania kontraktu.

Akcja „The Hunt” rozgrywać się będzie w latach 70. w USA. Głównym bohaterem jest Jonah Heidelbaum (Logan Lerman), który trafia do tytułowej organizacji. Jej misją jest tropienie nazistów żyjących w USA pod przybranymi nazwiskami. Pacino zagrałby jednego z łowców, który zostaje mentorem głównego bohatera.

Produkcją całości zajmie się Jordan Peele, jedno z najgorętszych obecnie nazwisk w amerykańskim showbiznesie. Pierwszy sezon ma się składać z 10 odcinków. Reżyserem pierwszego z nich ma być Alfonso Gomez-Rejon, znany z dość dobrze ocenianego filmu „Earl i ja, i umierająca dziewczyna”.

Pacino ma już na koncie udział w produkcjach telewizyjnych, m.in. w bardzo cenionym miniserialu „Anioły w Ameryce” od HBO, ale nie zdarzyło mu się jeszcze grać w czymś, co może związać go na dłużej niż jeden sezon. Jeśli oczywiście rzecz wypali i będzie pomysł, aby kontynuować serial dalej.