W rozmowie z The Independent model, prezenter telewizyjny i influencer, Stefan Pierre, zapytany został o swoje sposoby na łapanie „match’ów” na Tinderze. I co ciekawe, jego receptą wcale nie są drogie samochody czy sława. Co zatem, zdaniem Tomlina, działa na kobiety?

Bądź zabawny

Po pierwsze Tomlin zwraca uwagę na poczucie humoru. – Kobiety lubią zabawnych facetów. Dlatego staraj się pokazać, że masz poczucie humoru i dystans do siebie – tłumaczy w rozmowie z The Independent.


Dodaj różne zdjęcia

Tinder nie jest miejscem, w którym zgłębiamy osobowość drugiej strony. Chodzi w nim przede wszystkim o sferę wizualną. Dlatego Tomlin radzi, by przede wszystkim zadbać o to by nasze zdjęcia tam były estetyczne. Po drugie warto je zróżnicować i pokazać siebie w różnych codziennych sytuacjach. Niech to nie będą tylko zdjęcia z imprez, ale również np. ze spaceru z psem czy wyjazdu. To uchroni nas przed byciem nudnym i monotematycznym.

Zostałem sparowany. Co dalej?

To, na co należy zwrócić uwagę to natychmiastowe przystąpienie do działania. Zdaniem Tomlina warto od raz rozpocząć rozmowę i kontynuować ją w miarę dynamicznie, aby nie stracić efektu zaskoczenia. A jeśli chodzi o tematy do rozmowy, wachlarz możliwości jest duży. – Należy unikać mówienia o swoich byłych – podpowiada model. Dodaje też, że warto postawić na kreatywność i wyjątkowość.
A skoro mówi o tym człowiek, który w tinderowym świecie zyskał miano legendy, to może warto rozważyć te propozycje?