Takiego rozwoju wypadków nie spodziewał się chyba nikt. Kelleth Cuthbert, to dziewczyna częstująca wodą Fiji podczas gali Złotych Globów, która stała się bohaterem wszystkich marketingowców, o czym pisaliśmy kilka tygodni temu.

To przez fakt, że podczas gali skutecznie odgrywała rolę bohatera drugiego planu na większości zdjęć z imprezy. Oczywiście eksponując przy tym tacę z butelkami wody Fiji. A teraz postanowiła pozwać producenta wody za, jak twierdzi, bezprawne wykorzystanie jej wizerunku.

Kelleth Cuthbert zdradziła magazynowi „E!”, że producent wody Fiji nie ma praw do wykorzystania jej wizerunku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Does this count as a @j_corden photobomb? Tune in tonight!

Post udostępniony przez Kelleth Cuthbert (@kellethcuthbert)


Co więcej, miał on próbować nakłonić Kelleth do podpisania takiej zgody post factum. Dziewczyna odmówiła i skierowała sprawę do sądu.
Przedstawiciele firmy utrzymują, że modelka otrzymała hojne wynagrodzenie za swoją pracę i, że z pewnością wygrają w sądzie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Now serving @stellaandchewys #pablolovesit #stellaandchewys #ad

Post udostępniony przez Kelleth Cuthbert (@kellethcuthbert)


Warto dodać, że Kelleth Cuthbert od czasu gdy stałą się gwiazdą gali Złotych Globów, otrzymała kilka propozycji reklamowych, które stylizowane były na zdjęcia ze Złotych Globów. Wśród marek, jakie podpisały z Cuthbert kontrakty jest m.in. producent karmy dla psów czy mydła.

O tym, czy jej roszczenia względem marki Fiji są zasadne zdecyduje teraz sąd.