Tegoroczna ceremonia wręczenia Oscarów zaplanowana został na 24 lutego. Tymczasem według doniesień prasy zagranicznej, zaraz po wydarzeniu, czołowi artyści obecni na gali wezmą udział w afterparty organizowanym przez Jaya-Z i Beyonce.
Dokładne infomracje na temat imprezy owiane są tajemnicą.

Wiadomo jednak, że podczas ubiegłorocznego afterpaty organizowanego przez Państwo Carter obowiązywał zakaz robienia zdjęć, zakaz postowania w mediach społecznościowych, a także zabroniono tam wejścia mediom. A to oznaczać może, że zabawa była naprawdę konretna.

Co więcej, według doniesień mediów, mimo że lokalu gdzie organizowano ubiegłoroczną imprezę było mnóstwo wymyślnych i ekskluzywnych przekąsek, po północy do dostarczono tam 36 pizz.

Afterparty u Jaya i Beyonce 2019

Jak w tym roku wyglądać będzie impreza po wręczeniu Oscarów, której przewodzić mają Jay-Z i Beyonce? Tego nie wiadomo na pewno, gdyż całość objęta jest tajemnicą. Jednak według amerykańskich mediów zabawa odbyć się ma w Chateau Marmont. Jeśli zaś impreza będzie podobna do ubiegłorocznej można spodziewać się na niej ok 150 gości. Wśród nich największe gwiazdy muzyki i filmu takie jak Leonrado DiCaprio, Drake, Michael B Jordan i Stevie Wonder.
Różne plotki mówią także o tym, że specjalne menu na imprezę ma przygotować szef kuchni jednej z czterech najlepszych restauracji na świecie.
To się nazywa imprezowy rozmach!