Photoboming to nic innego jak wproszenie się na czyjeś zdjęcie. Najczęściej tylko po to, aby je zepsuć. To bardzo znany zwyczaj na zachodzie, ale rzadko dochodzi do sytuacji, w której jedna osoba jest w stanie zawojować w ten sposób tak dużą imprezą, jaką są Złote Globy. Pewna dziewczyna roznosząca wodę marki FIJI najwidoczniej postanowiła wykorzystać swoją szansę i na zdjęciach z gwiazdami skierowała swój wzrok wprost w obiektyw aparatu. Z racji, że dziewczyna ma przyjemną aparycję, media społecznościowe szybko zaczęły się zachwycać jej photobombingiem.

Kim jest nasza bohaterka? To modelka Kelleth Cuthbert. Co ciekawe, na jej koncie na Instagramie znajdziemy tylko jedno foto ze Złotych Globów. Ale tak naprawdę nie musi tam nic umieszczać, bowiem ktoś już stworzył konto FIJI Water Girl na Twitterze, gdzie zebrano „jej” zdjęcia z imprezy. Możemy tam również zobaczyć memy czy przeróbki z Cuthbert.

Cały ten photobombing sam w sobie wydaje się o wiele ciekawszy niż rozdanie statuetek na 76. ceremonii Złotych Globów. Przypomnijmy, że największą ilość zebrał film „Green Book”, bo trzy. Za to produkcja z największą ilością nominacji, czyli „Vice” (było ich 6), wygrała tylko w jednej kategorii.