Instagram znany jest ze swojego dość restrykcyjnego regulaminu, jeśli chodzi o eksponowanie kobiecych wdzięków, zwłaszcza w przypadku piersi. Jednak nie wszyscy podchodzą tak pruderyjnie do tych spraw jak właściciele Facebooka i Instagrama. Dowodem tego są ludzie odpowiedzialni za stworzenie aplikacji Cheekky, a wcześniej – Buttrcup.

Fot. Cheekky

Dzięki tym platformom seksowne modelki mogą dzielić się trochę bardziej odważniejszymi fotkami bez obaw, że dostaną bana od administratorów serwisu. Zresztą współzałożycielką tych serwisów jest eksmodelka Jenna Lee, która chciała stworzyć miejsce dla wszystkich kobiet chcących pokazać nieco więcej ciała. Nie oznacza to jednak, że mamy do czynienia z czymś zbliżonym do porno. Wręcz przeciwnie. Znajdziecie na nich przede wszystkim zmysłowe zdjęcia.

Fot. Cheekky

Użytkownicy mogą założyć bezpłatne konto na Cheekky. Tam czeka na nich publiczny kanał „Discovery Feed”, w którym modelki publikują swoje zdjęcia, aby każdy mógł je zobaczyć. Co więcej, mogą subskrybować ich albumy i prywatne posty, aby zobaczyć więcej. Cheekky daje pełną kontrolę nad treścią, która jest tworzona i publikowana.

Fot. Cheekky

„Zaczynamy patrzeć na różne platformy jak na pokazy grupowe w galerii sztuki. Dla fanów jest to miejsce docelowe, w którym mają możliwość odkrycia twórców tego samego gatunku” – powiedział współzałożyciel Michael Edwards.

Fot. Cheekky