Joe Mourinho będzie prowadził program dotyczący Ligi Mistrzów. Jak pisze portal guardian, pierwszy odcinek pojawi się w rosyjskiej telewizji 7 marca. – Program będzie oferował unikalne analizy portugalskiego trenera, dotyczące wszystkich meczów Ligi Mistrzów. Dodatkowo będzie pokazywał specjalne materiały zakulisowe – słyszymy w oficjalnym spocie reklamowym programu – informuje oficjalny spot programu.

Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany na kanale RT (wcześniej Russia Today) po zakończeniu pierwszych meczów 1/8 finału Ligi Mistrzów. Portugalczyk będzie gospodarzem programu do 1 czerwca, czyli do finału najważniejszych rozgrywek europejskich.

To rzecz jasna dobry obrót sprawy dla Jose Mourinho, który od czasu zwolnienia z Manchesteru United jest bezrobotny. Choć Portugalczyk miał wyniki, bowiem w pierwszym roku doprowadził drużynę do triumfu w Lidze Europy i Pucharu Ligi, a w ostatnim sezonie zajął z zespołem drugie miejsce w tabeli Premier League, to najgorszy start zespołu w lidze od 28 lat (w grudniu tamtego roku) okazał się zbyt gorzką pigułką do przełknięcia dla włodarzy klubu.

Wiele się też mówiło, że przyczyną mogły też być konflikty Mou z innymi piłkarzami. Najgłośniejszym z nich był ten z Paulem Pogbą. Mourinho przewodził United przez 144 spotkania. Na jego miejsce wskoczył były zawodnik tego klubu, czyli Ole Gunnar Solskjaer.