Robiony na zamówienie kombinezon ProRace Made-toMeasure jest możliwy do personalizowania i z dodatkowymi wariantami wyposażenia. Wszystko można sobie wybrać za pomocą internetowego konfiguratora. Buty i rękawice ProRace mogą zostać dodane, aby stworzyć wymarzony strój. Całkiem nowy kombinezon Roadster został zaprojektowany jako strój typu „wszystko w jednym” do szybszej jazdy w wyprostowanej pozycji siedzącej.

Kask i kurtka

Kask Bowler charakteryzuje się wyjątkowo aerodynamicznym wyglądem. Jego wyszukane detale odzwierciedlają kunszt wykonania, a także zapewniają wysoki komfort noszenia. Pasuje do ściśle limitowanej edycji kurtki skórzanej Club Spezial. Wykonanie i szczegóły, takie jak haftowany numer z limitowanej edycji na kołnierzu, spełniają najwyższe standardy. Nowa sportowa kurtka RaceFlow wprowadza w klimat lata. Dzięki wysokiej zawartości oddychającego materiału siatkowego zapewnia odpowiednią wentylację ciała i ramion – nawet w upalne dni.

Spodnie

Spodnie Rider zostały zaprojektowane w stylu outdoorowym. To użyteczne i luźne ubranie, dzięki któremu można pokonać silne wiatry i trudne warunki pogodowe. Jest dobre zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Z kolei spodnie ClimaProtect są niezwykle praktyczne. Są wodoodporne i łatwe w nakładaniu na zwykłe spodnie, dzięki długim zamkom błyskawicznym biegnącym po bokach. To znacznie ułatwia życie w biznesowym przemieszczaniu się po mieście.

Buty i ochraniacze

Całkowicie nowe buty Flow z krótką cholewką zostały zaprojektowane tak, by było wygodne nawet w wysokich temperaturach. Tak jak nowe trampki Dry, dobrze pasują do jeansów motocyklowych i letnich kurtek motocyklowych. Gama ochraniaczy została znacznie poszerzona w sezonie 2019. Poza kamizelką HighViz, ochraniaczem pleców Strap-on oraz pasami nerkowymi Basic oraz Pro warta zaznaczenia jest kamizelka Protector z płytą na klatce piersiowej i plecach.

Styl

Styl dla BMW jest równie ważny, co jakość. Jest to szczególnie odzwierciedlone w nowych kolekcjach Style opartych o motto „Wyjątkowa Bawarska Inżynieria” (Unique Bavarian Engineering), które obejmują skórzane produkty lifestylowe oraz kolekcję Motorsport. Popularne kurtki AirShell, Club Leather oraz DownTown są również dostępne, podobnie jak rękawice Rockster w nowych wariantach kolorystycznych.

Tu możecie ściągnąć całą kolekcję z opisami.