Firma HushHush poszukuje testera, który sprawdzi czy oferowane przez nich usługi są odpowiednio luksusowe. I zapłaci za to niemałe pieniądze.
O ile różne oferty pracy określane mianem „pracy marzeń” mogą budzić zaciekawienie, ale i wątpliwości, o tyle ta oferta wydaje się pasować 1:1 do takiego określenia. Londyński portal internetowy Hush Hush specjalizuje się w sprzedaży i wynajmowaniu wszystkiego, co luksusowe. Od posiadłości i zamków wartych miliony funtów, przez superszybkie samochody, jachty po prywatne wyspy i samoloty. Teraz poszukuje osoby, która na własnej skórze sprawdzi, czy ich oferta jest odpowiednio luksusowa.

Tester luksusu

Portal opublikował ogłoszenie o pracę, w którym oferuje roczną pensję w wysokości 75 tys. funtów, czyli ponad 360 tys. złotych, za sprawdzenie jakości oferowanych przez nich usług. Oznacza to, że szczęśliwiec, który prace otrzyma, będzie zobowiązany odwiedzać luksusowe posiadłości, mieszkać na prywatnych wyspach, latać prywatnymi samolotami, pływać drogimi jachtami i nosić drogie zegarki. Wszystko po to, by potem złożyć dokładny raport firmie, która owe dobra oferuje.
„Niektóre z najdroższych przedmiotów pojawiających się na naszej stronie to między innymi francuski zamek wart 62 miliony funtów, inkrustowany klejnotami zegarek za 55 milionów funtów, super jachty wyceniane na 47 milionów funtów czy samolot za 18 milionów funtów” – możemy przeczytać w ogłoszeniu.
Oferta pracy adresowana jest do osób powyżej 18 roku życia. Aplikować można na stronie serwisu.