Minęło już niemal 30 lat od czasu premiery „Home Alone”. Macaulay Culkin ponownie wcielił się w swoją najbardziej ikoniczną postać. Dorosły Kevin w reklamie Google’a robi praktycznie to samo, co za dzieciństwa. Po przebudzeniu orientuje się, że nie ma rodziców, skacze po ich łóżku, zasiada do stołu, ogląda stare filmy i czeka na bandytów. Novum w tym wszystkim jest fakt, że w reklamie towarzyszy mu pewna usługa – Asystent Google.

Funkcja, która będzie dostępna od stycznia w języku polskim, pomaga mu w codziennych czynnościach oraz w odpaleniu „Planu Kevina”. Chodzi o znany wszystkim widzom wybieg, który miał odstraszyć włamywaczy. Warto zwrócić uwagę też na moment, gdzie zamiast wycinankę Michaela Jordana mamy Kevina Duranta (woli Jordana, ale niech będzie). Może cieszyć fakt, że 38-letni Culkin, zmagający się w poprzednich latach z różnymi problemami, pokazał się widzom w doskonale znanej scenerii.

Co do oryginalnego filmu, to telewizja Polsat puści go 24 grudnia, o godz. 20:05.  Powtórkę będzie można obejrzeć w pierwszy dzień Bożego Narodzenia o godz. 16:25. To jeden z tych seansów, które nigdy się nie znudzą.